Adam Kin

Jestem  magistrem fizjoterapii. Moją pasją jest masaż. Uwielbiam, spokój, odprężenie i relaks jaki on daje oraz poprawę jakości życia (gdy jest stosowany regularnie).

Zauważając ogromny wpływ psychiki i myśli na samopoczucie, bóle w ciele oraz  jakość życia zacząłem poszukiwać metody pracy z człowiekiem JAKO CAŁOŚCIĄ A NIE TYLKO SYSTEMEM BIOCHANICZNYM (człowiek to nie maszyna - CZŁOWIEK TO ISTOTA CZUJĄCA)

W wyniku poszukiwań rozwinąłem umiejętności pracy z ciałem, uwalniania nagromadzonych emocji i stresu, przez ruch. TANIEC INTUCYJNY, INNE ĆWICZENIA I FORMY RUCHU zapożyczone z innych kultur np. RDZENNYCH MIESZKAŃCÓW AMERYKI PÓŁNOCNEJ - "INDIAN. Warsztatowo zgłębiłem różne psychoemocjonalne zależności w relacjach rodzinnych i innych interaakcjach międzyludzkich.

"Przez długi czas zaangażowany w zdobywanie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do prowadzenia sesji regresywnych (pomagających w odkrywaniu i usuwaniu z podświadomości blokujących nas wzorców, myślowych oraz zachowań.

Od 15 lat aktywnie uczestniczy w warsztatach rozwojowych, oraz sesjach coachingowych.

Świadomość jaką dały mu metody regresywne zaczął wprowadzać podczas pracy w gabinecie z pacjentami.

Terapia Manualna (kręgarstwo) jakie stosuję, doskonale sprawdza się tylko gdy bolą stawy, mięśnie czy kręgosłup. Ale przede wszystkim wszędzie tam gdzie medycyna nie stwierdza choroby, a pacjent odczuwa ból.

---------------------------------------------------------------------------
 

Adam Kin :

  • Magister Fizjoterapii
  • Dyplomowany masażysta
  • Dyplomowany Masażysta DMA(DYNAMICZNY MASAŻ ANTYCELULITOWY) skuteczny masaż w pracy z problemami estetyki skóry (rozstępy, celullit, wiotkość skóry)
  • Terapeuta Manualny(Stosujący podejście holistyczne) (pracuje zarówno z dolegliwościami fizycznymi, ale również usuwa ich emocjonalne przyczyny)
  • Coach pracy z ciałem( czy wiesz, że Twój ból to ZAWSZE wynik Twoich emocji? )